Kodėl mes?

„UAB „Baltijos kopija“ sėkmę lemia du svarbūs komponentai: specialistai – imlūs, atviri naujovėms, sugebantys suderinti ilgametę patirtį bei šių dienų tendencijas ir naujausios technologijos – aukštos kokybės produktus gaminančios priemonės ir įrankiai, leidžiantys net sudėtingiausią projektą paversti realybe. Tuo pelnytai galime didžiuotis!“

– Baltijos kopija direktorius  Vytautas Vidžiūnas

 

UAB „Baltijos kopija“ – tai ilgametę patirtį sukaupusi bendra Lietuvos ir Danijos įmonė įkurta dar 1995 m. Per 20 metų suburta darni profesionalų komanda, nuolat skiriamas dėmesys besivystančioms technologijoms ir tendencijoms, tad šiandien galime pasiūlyti platų spektrą leidybos ir spaudos paslaugų net aukščiausius kokybės kriterijus keliantiems klientams.

Kodėl turėtumėte rinktis Baltijos kopija paslaugas?

  • Kompleksiniai sprendimai – nuo A iki Ž

    UAB „Baltijos kopija“ siūlo platų paslaugų spektrą – nuo projekto iki produkto. Turimas nuosavas ofsetinės, skaitmeninės ir plačiaformatės spaudos bei apdirbimo įrangos kompleksas leidžia taikyti kompleksinius sprendimus įgyvendinant klientų spaudos ir leidybos projektus bei teikti įvairias paslaugas pradedant nuo dizaino, maketavimo iki galutinio produkto pagaminimo ir pristatymo klientui. Viskas vienose rankose – kokybės garantija!

  • Aukšti kokybės ir aptarnavimo standartai

    Įmonėje dar 2006 m. buvo įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus, o 2013 m. – aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti ISO 14001:2005 standarto reikalavimus.

  • Mokomės iš geriausių

    UAB „Baltijos kopija“ glaudžiai bendradarbiauja su vienu Danijos skaitmeninės spaudos lyderių – „EFFECTION“ kompanija. Tai leidžia nuolat tobulėti ir pasiūlyti savo klientams geriausius sprendimus.

© 2016 Baltijos kopija, Kareivių g. 13B, LT-09109 Vilnius